ارتباط با واحد فروش بهکو

 

واحد بازاریابی و فروش شرکت بهکو، با بهره مندی از پرسنل مجرب و متخصص در حوزه فرآیندهای سازمان و نیز با تکیه بر تجارب خود در استقرار پروژه های ERP بهکو در صنایع مختلف، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه خدمات مشاوره رایگان جهت ارزیابی، انتخاب و استقرار نرم افزارهای ERP به سازمان ها و صنایع خواهد بود.

برقراری ارتباط با واحد فروش شرکت بهکو جهت ارائه خدمات مشاوره و برگزاری جلسات معرفی نرم افزار به روش های زیر امکان پذیر است:

  • برقراری تماس تلفنی با شرکت بهکو، دریافت، تکمیل و ارسال فرم های "مشخصات سازمان مشتری" و "درخواست جلسه" از طریق ایمیل یا نمابر به شرکت بهکو.
  • تکمیل و ارسال فرم های "مشخصات سازمان مشتری" و "درخواست جلسه" از طریق وب سایت شرکت بهکو.

پس از ثبت و بررسی درخواست مشتری توسط کارشناسان شرکت بهکو، بر اساس اطلاعات مندرج در فرم های تکمیل شده مشتری، جلسه ای با حضور کارشناسان شرکت بهکو و نمایندگان مشتری در محل شرکت بهکو و یا مشتری برگزار و با در نظر گرفتن خواسته ها و نیازمندی های مشتری، معرفی محصول و امکانات آن به صورت تخصصی و ارائه راهکارهای متناسب با نیاز مشتری انجام می پذیرد.

مراجعه حضوری کارشناسان فروش شرکت بهکو به محل مشتری جهت بررسی و مطالعه فرایندهای جاری و بازدید از خطوط تولید و ارائه نتایج آن در قالب "گزارش شناخت" از دیگر اقدامات شرکت بهکو جهت ارزیابی و ارائه پیشنهاد فروش به مشتریان می باشد.
پس از برگزاری جلسات شناخت سازمان مشتری و دموهای تخصصی نرم افزار، پیشنهاد فروش جهت عقد قرارداد فروش به مشتری ارائه می گردد.

فرایند فروش بهکو,

تکمیل فرم مشخصات سازمان مشتری     تکمیل فرم درخواست جلسه  
fmoshtari   fjalase  

اطلاعات تماس

  • آدرس دفترمرکزی:اصفهان، خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه ششم

تلفن: ۳۷۷۸۱۴۱۵-۰۳۱ و ۳۷۷۸۴۸۴۹-۰۳۱

  • آدرس دفتر تهران:  بلوار نلسون ماندلا(جردن)، خیابان عاطفی شرقی، پلاک ۲۸، طبقه دوم، واحدهای ۴ و ۶

 تلفن: ۲۲۶۶۳۵۳۹-۰۲۱ و تلفکس: ۲۲۶۶۸۱۹۴-۰۲۱

  • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

خبرنامه بهکو

تمامی حقوق برای شرکت بهکو محفوظ است.