شرکت بهینه کوشان سپهر با نام اختصاری بهکو

درباره ما

شرکت بهینه کوشان سپهر با نام اختصاری بهکو

در سال 1384 تأسیس گردید و از ابتدای فعالیت خود، شناسایی نیازهای کسب و کار در شرکتها و سازمان های ایرانی با محور فناوری اطلاعات را سرلوحه کار خود قرار داد که پس از نیازسنجی و بررسی وضعیت بازار و رقبا، تولید یک ERP ایرانی را آغاز نمود. این شرکت با در اختیار گرفتن مشاوران، مدیران و کارشناسان متخصص و با کار و تلاش شبانه روزی توانست ظرف مدت دو سال به بخش عمده ای از اهداف خود رسیده و در سال 1386 اولین استقرار ERP را برای سازمانی که به تازگی ERP خارجی در آن شکست خورده بود با موفقیت به اتمام رساند. این موفقیت حاصل تلاش خستگی ناپذیر نیروهای متخصص داخلی و نشأت گرفته از کار تیمی در یک فضای کاری با نشاط با رعایت استانداردهای این صنعت بود که باعث ایجاد انگیزه مضاعف جهت ادامه مسیر با هدف دستیابی به موفقیتهای بزرگتر و بیشتر گردید.
مشتری مداری یکی از عناصر جدانشدنی و سرلوحه اقدامات و تصمیات شرکت بهکو بوده که این عامل باعث حفظ و تداوم ارتباطات بلند با مشتریان در راستای تحقق آرمان ها و اهداف آنان شده و همزمان با رشد سازمان ها و ظهور تغییرات، الزمات و نیازهای جدید ،تیم تولید و استقرار بهکو نیز مجدانه اقدمات مستمری در راستای بهبود نرم افزار و افزودن قابلیت های جدید متناسب با آخرین دستاوردهای علمی و نیازهای کسب و کار به انجام می رساند.

2 2

 

1 1

 

3 3

شرکت بهکو با هدف توسعه ملی و بهبود و تسریع فرآیندهای داخلی سازمان ها شروع به کار کرد و با ایجاد فضای مثبت رقابت، قدمی در جهت افزایش تولید ناخالص ملی و جلوگیری از خروج ارز از کشور برداشته است. شرکت بهکو در برابر جامعه، خود را مسوول و مدیون می داند   ما یک تآمین کننده محصولات و خدمات فناوری اطلاعات هستیم که از طریق تعهد به ارزشها،تلاش داریم تا محیط رضایت بخش برای کارکنان ، برترین محصولات و خدمات برای مشتریان و ارزش افزوده برای سهامداران را فراهم سازیم.   باورها و ارزش های سازمانی نقش اساسی در راهبری بهکو دارند. ما کارکنان بهکو بر ارزشهای محوری زیر تمرکز داشته و در ارتباط با تمام مشتریان ، ارزشهای سازمانی زیر را در نظر گرفته و نهایت تلاش خود را برای جامه عمل پوشاندن به آنها بکار میگیریم
 ادامه مطلب...    ادامه مطلب...   ادامه مطلب...

اطلاعات تماس

  • آدرس دفترمرکزی:اصفهان، خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه ششم

تلفن: ۳۷۷۸۱۴۱۵-۰۳۱ و ۳۷۷۸۴۸۴۹-۰۳۱

  • آدرس دفتر تهران:  بلوار نلسون ماندلا(جردن)، خیابان عاطفی شرقی، پلاک ۲۸، طبقه دوم، واحدهای ۴ و ۶

 تلفن: ۲۲۶۶۳۵۳۹-۰۲۱ و تلفکس: ۲۲۶۶۸۱۹۴-۰۲۱

  • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

خبرنامه بهکو

تمامی حقوق برای شرکت بهکو محفوظ است.