مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی(بهکو)

شرکت بهکو با هدف توسعه ملی و بهبود و تسریع فرآیندهای داخلی سازمان ها شروع به کار کرد و با ایجاد فضای مثبت رقابت، قدمی در جهت افزایش تولید ناخالص ملی و جلوگیری از خروج ارز از کشور برداشته است. شرکت بهکو در برابر جامعه، خود را مسئول و مدیون می داند و از همین رو برای نیل به سوی ارزش های اجتماعی خود و جامعه تلاش می نماید.

 ما؛

  • به عنوان یک صنعت سبز و دوستدار محیط زیست، خود را در برابر حفاظت از زیست بوم طبیعی و خدادادی مسئول می دانیم و با فرهنگ سازی و گسترش ابزارهای نوین سعی در کاهش آسیب به آن داریم. صنعت نرم افزار به عنوان ابزاری جهت جایگزین نمودن کاغذ به عنوان صنعت سبز شناخته می شود. بهکو، علاوه بر آن تلاش ویژه ای در جهت ایجاد فرهنگ بازیافت و کاهش مصرف انرژی دارد تا بتواند سهمی بیشتر در حفاظت از محیط زیست ایفا نماید.
  • با استفاده از تکنولوژی جهانی و تجربه ایرانی در جهت توسعه صنعت کشور و حفظ سرمایه های ملی گام بر می داریم. در این مسیر علاوه بر توسعه صنعت و بومی سازی دانش جهانی با حمایت از دانشجویان و دانشگاهیان سعی در گسترش و هم افزایی توانمندی متخصصان داخلی به ویژه فارغ التحصیلان گرامی داریم.
  • باور داریم یک زندگی سالم در جامعه ای سالم و عاری از آسیب های اجتماعی ممکن خواهد بود و در این جهت همت گمارده ایم که با حمایت از طرح ها، مراکز خیریه و سازمان های مردم نهاد، با تقویت اندوخته های اجتماعی جامعه، اندیشه هم نوع دوستی و همیاری را فارغ از هر گونه مسایل مادی، تجربه و ترویج نماییم.
  • با مشارکت و ارایه خدمات در پروژه های خیریه به صورت داوطلبانه، سعی نموده ایم سهمی در پیشبرد توسعه ملی پایدار ایفا نماییم.

اطلاعات تماس

  • آدرس دفترمرکزی:اصفهان، خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه ششم

تلفن: ۳۷۷۸۱۴۱۵-۰۳۱ و ۳۷۷۸۴۸۴۹-۰۳۱

  • آدرس دفتر تهران:  بلوار نلسون ماندلا(جردن)، خیابان عاطفی شرقی، پلاک ۲۸، طبقه دوم، واحدهای ۴ و ۶

 تلفن: ۲۲۶۶۳۵۳۹-۰۲۱ و تلفکس: ۲۲۶۶۸۱۹۴-۰۲۱

  • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

خبرنامه بهکو

تمامی حقوق برای شرکت بهکو محفوظ است.