مهندس محمدرضا متین معاون فناوری اطلاعات شرکت گازسوزان و مدیر پروژه ERP

شرکت گازسوزان با بیش از 1200 نفر پرسنل، بزرگترین تولید کننده محصولات گازی در کشور است و افتخار دارد که بیش از 80% نیاز محصولات گازی کشور را تأمین نموده و می نماید. این شرکت علاوه بر حجم بالای سهم بازار در ایران، بخشی از نیازهای محصولات گازی بازارهای بین المللی به خصوص کشورهای همسایه را نیز تأمین می نماید. واحد فناوری اطلاعات این شرکت در راستای گستره فعالیت کنونی و توسعه های آتی نقش به سزایی در هموار سازی مسیر رشد شرکت داشته است و برنامه های توسعه زیربنایی نرم افزاری و سخت افزاری را در دستور کار خود قرار داده است که استقرار نرم افزار یکپارچه و جامع مدیریت منابع سازمانی (ERP) یکی از این برنامه ها بوده است. با توجه به حجم بالای تراکنشها و پیچیدگی فرآیندها در این شرکت، شناسایی محصول نرم افزاری از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار بوده است،

لذا در واحد فناوری اطلاعات در مدت زمانی بیش از دو سال، پس از شناسایی شرکتهای معتبر و مطرح نرم افزاری کشور، تیم ارزیابی ما با صرف وقت زیاد و حساسیت و دقت فراوان محصولات نرم افزاری حدود ده شرکت بزرگ را ارزیابی نمود.

از نکات جالبی که می توان به آن اشاره نمود، انصراف یکی از شرکت های نرم افزاری مطرح کشور بود که علیرغم قرار گرفتن در لیست خرید شرکت گازسوزان، پس از بازدید از شرکت و شناسایی حجم فعالیت و فرآیندها، انصراف قطعی خود را اعلام نمود.
پس از بررسی و مقایسه نقاط قوت و ضعف هر کدام از شرکتها و محصولات آنها، نهایتاً تیم کارشناسی ما محصول نرم افزاری شرکت بهکو را انتخاب نمود و اقدامات لازم جهت خرید این نرم افزار به عمل آمد. استقرار این نرم افزار از سال 93 آغاز گردید و بالحمدالله با وجود مدیران بسیار خوب ، لایق و سخت کوش شرکت گازسوزان و با عظم راسخ مدیران و کارشناسان خبره شرکت استقرار دهنده نرم افزار، فعالیتهای شناسایی و بهبود فرآیندها انجام گردید و پس از پیاده سازی فرآیندها، بهره برداری از اکثر ماژولهای نرم افزاری از ابتدای سال 94 آغاز گردید.
طبیعی است که پیاده سازی کامل حدود سی ماژول نرم افزاری ERP ، با در نظر گرفتن حجم بالای فعالیت و پیچیدگیهای ویژه ای که در زنجیره تأمین و سایر فرآیندهای شرکت گازسوزان وجود دارد زمان زیادی را به خود اختصاص دهد. قطعاً پیاده سازی چنین پروژه ای همزمان با فعالیت های جاری شرکت، می توانست ریسک بسیار بزرگی را بهمراه داشته باشد که خوشبختانه با حمایت بسیار خوب مجموعه بهکو تاکنون پیشرفت بسیار خوبی را در پیاده سازی داشته ایم و انشااله سایر ماژولها نیز تا پایان سال 94 با موفقیت استقرار خواهد یافت.
مهندس محمدرضا متین
معاون فناوری اطلاعات شرکت گازسوزان و مدیر پروژه ERP

اطلاعات تماس

  • آدرس دفترمرکزی:اصفهان، خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه ششم

تلفن: ۳۷۷۸۱۴۱۵-۰۳۱ و ۳۷۷۸۴۸۴۹-۰۳۱

  • آدرس دفتر تهران:  بلوار نلسون ماندلا(جردن)، خیابان عاطفی شرقی، پلاک ۲۸، طبقه دوم، واحدهای ۴ و ۶

 تلفن: ۲۲۶۶۳۵۳۹-۰۲۱ و تلفکس: ۲۲۶۶۸۱۹۴-۰۲۱

  • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

خبرنامه بهکو

تمامی حقوق برای شرکت بهکو محفوظ است.