مقالات عمومی

 از آنجایی که چند روز برای غلبه بر سرماخوردگی، چندین ماه برای به دنیا آمدن یک نوزاد و یا بهبودی حال یکی از اعضای خانواده لازم است، موضوع میزان مرخصی با حقوق و یا بدون حقوق به کارکنان یکی از مواردی است که باید به صورت مهارت آمیزی در کسب و کارها مدیریت شود.در این رابطه می بایست نرم های صنعت (هنجارهای صنعت) و مواردی که باعث نگهداری و جذب استعدادها می شود هم پای قوانین کشوری و منطقه ای در نظر گرفته شوند که به قول ملیسا بوردرف ، می تواند یک ترکیب پیچیده ای از برآوردن و انطباق منابع انسانی باشد. برای رسیدن به این هدف تعدادی از پارامترهایی که باید در نظر گرفت عبارتند از :

ادامه مطلب ...

 داشبوردها خط مقدم و نهائی دستیابی به هوش تجاری شده اند و اغلب بهترین راه برای کسب بینش نسبت به عملکرد و عملیات های سازمان هستند. اما کشف تفاوت بین داشبوردها مشکل است و باید درک درستی داشته باشیم که کدام  راه حل برای تامین نیازهای سازمان مناسب است.هدف این مقاله برطرف کردن شک و تردیدهای حول این موضوع ، توصیف ارزش آن و انواع مختلف گزینه های نرم افزار داشبورد تجاری است. سازمان ها درک خواهند کرد که چرا داشبوردها یک ابزار ارزشمند هستند و زمان ارزیابی داشبورد چه نوع راه حل و راهکاری را باید در نظر گرفت.

ادامه مطلب ...
چهار راه برای مدیریت کارکنان دور از دسترس

طبق آخرین گزارش دفتر سرشماری آمریکا، در چندسال گذشته تعداد کارکنانی که از راه دور کار می کردند، به طور چشم گیری افزایش یافته است. تحقیقات نشان داده است که این کارکنان چه در حال کار در خانه، کافی شاپ ها و یا فضاهای کاری مشترک، اغلب نسبت به همکاران خود در دفترهای اداری بهره ورتر بوده، رضایت شغلیشان بالاتر و با احتمال کمتری کار خود را ترک می کنند (به علاوه این به شرکت ها کمک می کند تا پول زیادی را که صرف کارکنان دفتری می کنند، ذخیره نمایند).به عنوان یکی از موسسان و مدیر عامل شرکت  TradeShift( یک پایگاه تجاری جهانی که سازمان ها را به تامین کننده هایشان متصل می کند) دریافته ام که مزایای اعطای مجوز کار کارکنان از راه دور این است که باعث افزایش 

ادامه مطلب ...

در چشم انداز رقابتی امروز لازم است شرکت ها کار آمد باشند یا کار خود را رها کنند. گفته شده است شرکت هائی که به روش های خود چسبیده اند اغلب فرصت رشد کردن را از دست می دهند. در اینجا مواردی وجود دارد که اگر من امروز کار تجاری شما را به عهده بگیرم ،آنها را انجام میدهم:

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

  • آدرس دفترمرکزی:اصفهان، بلوار بوستان ملت، نبش کوچه  باغ به، پلاک 136، طبقه سوم
  • آدرس دفتر تهران:خیابان سهروردی شمالی،خیابان خرمشهر، پلاک 38  طبقه چهارم واحد شمالی و جنوبی
  • 031-36282741-2
  • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

خبرنامه بهکو

تمامی حقوق برای شرکت بهکو محفوظ است.