شرکت بهکو دربیست ویکمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری
 حضور در بیستمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری

شرکت بهکو با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان، آخرین دستاوردهای خود را در حوزه نرم افزار مدیریت برنامه سازمانی (ERP) برای بازدیدکنندگان ارائه نمود.ادامه مطلب

این نمایشگاه که از ۱۹-۲۳ آبان‌ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار شد، یکی از پرمخاطب‌ترین نمایشگاه‌های تخصصی است که طیف وسیعی از فعالان حوزه ICT در زمینه‌های سخت‌افزار، شبکه، نرم‌افزار، رسانه‌های دیجیتال، دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک، اینترنت، وب، امنیت و مراکز علمی، آموزشی و تحقیقاتی درآن حضور داشتند.
در این نمایشگاه تعدادی از مدیران ارشد استانی، همچنین مدیران عامل و ارشد شرکتهای تولیدی و صنعتی در غرفه شرکت بهکو حضور بهم رسانده و از نزدیک با نرم افزار مدیریت برنامه ریزی منابع سازمانی بهکو (ERP) آشنا شدند.

نرم افزار مدیریت برنامه سازمانی بهکو، یک پکیج نرم افزاری فرآیندگرا، استاندارد، یکپارچه، قابل تنظیم و ماژولار می باشد که بر پایه به روشها (Best Practice) جهانی و ایرانی طراحی و تولید شده است. ERP بهکو در قالب شش سامانه اصلی که شامل مدیریت منابع مالی، مدیریت بازاریابی و فروش، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت منابع تولیدی، مدیریت منابع انسانی و هوش تجاری می باشد.

اطلاعات تماس

  • آدرس دفترمرکزی:اصفهان، خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه ششم

تلفن: ۳۷۷۸۱۴۱۵-۰۳۱ و ۳۷۷۸۴۸۴۹-۰۳۱

  • آدرس دفتر تهران:  بلوار نلسون ماندلا(جردن)، خیابان عاطفی شرقی، پلاک ۲۸، طبقه دوم، واحدهای ۴ و ۶

 تلفن: ۲۲۶۶۳۵۳۹-۰۲۱ و تلفکس: ۲۲۶۶۸۱۹۴-۰۲۱

  • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

خبرنامه بهکو

تمامی حقوق برای شرکت بهکو محفوظ است.