News and articles

صرف نظر از اینکه احتمال اجرای موفق پروژه استقرار نرم‌افزار ERP در سازمان شما چقدر باشد، شما به فواید اجرای پروژه خود تا زمانی که سیستم و فرآیند جدید در اختیار استفاده‌ کنندگان قرار نگیرد، پی نخواهید بُرد. معمولاً سیستم و روش جدید مورد پذیرش کاربران قرار نمی‌گیرد و این عدم پذیرش یکی از دلایلی است که در آینده موجب عدم موفقیت پروژه خواهد شد. 

ادامه مطلب ...

ده گامی که در زیر می‌خوانید حاصل تجربه استقرار شرکت‌های بزرگ مجری ERP در هزاران سازمان در سراسر جهان است. اجرای این ده گام به شما کمک می‌کند تا شاهد یک سیستم موفق و افتخارآمیز باشید. شما می‌توانید این ده گام را اجرایی نکنید، اما توجه کنید که موفقیت شرکت شما ارزش بیشتری دارد.گام اول: انتخاب تامین‌کننده:

ادامه مطلب ...

سازمان بهره وری و کیفیت آمریکا (APQC (American Productivity and Quality Center) یک سازمان غیر انتفاعی و تحقیقاتی است که در سال 1997 به درخواست برخی از اتحادیه های صنفی و مقامات رسمی دولت آمریکا تأسیس گردید. هدف این سازمان ایجاد زبانی مشترک جهت توصیف فرآیندهای سازمانی و ایجاد پایگاهی برای الگوبرداری سازمانها از کارکردها و فرآیندهای بهینه و تجربه شده در یک قالب استاندارد بود.

ادامه مطلب ...

آقای دکتر احسان کمالی عضو هیئت علمی دانشگاه، علاوه بر تدریس در دانشگاه، مشاور در شرکت‌های خصوصی و دولتی و سابقه مدیریت مالی در شرکت‌های بزرگ تولیدی، در چند پروژه ERP داخلی و خارجی، در سطح مدیر پروژه یا مشاور درگیر بوده‌اند و در این مقاله نکات مهمی را پیرامون استقرار ERP در شرکت‌های ایرانی مطرح می‌نمایند.

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

  • آدرس دفترمرکزی:اصفهان، بلوار بوستان ملت، نبش کوچه  باغ به، پلاک 136، طبقه سوم
  • آدرس دفتر تهران:خیابان سهروردی شمالی،خیابان خرمشهر، پلاک 38  طبقه چهارم واحد شمالی و جنوبی
  • 031-36282741-2
  • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

خبرنامه بهکو

تمامی حقوق برای شرکت بهکو محفوظ است.