اخبار و مقالات

صرف نظر از اینکه احتمال اجرای موفق پروژه استقرار نرم‌افزار ERP در سازمان شما چقدر باشد، شما به فواید اجرای پروژه خود تا زمانی که سیستم و فرآیند جدید در اختیار استفاده‌ کنندگان قرار نگیرد، پی نخواهید بُرد. معمولاً سیستم و روش جدید مورد پذیرش کاربران قرار نمی‌گیرد و این عدم پذیرش یکی از دلایلی است که در آینده موجب عدم موفقیت پروژه خواهد شد. 

ادامه مطلب ...

ده گامی که در زیر می‌خوانید حاصل تجربه استقرار شرکت‌های بزرگ مجری ERP در هزاران سازمان در سراسر جهان است. اجرای این ده گام به شما کمک می‌کند تا شاهد یک سیستم موفق و افتخارآمیز باشید. شما می‌توانید این ده گام را اجرایی نکنید، اما توجه کنید که موفقیت شرکت شما ارزش بیشتری دارد.گام اول: انتخاب تامین‌کننده:

ادامه مطلب ...

سازمان بهره وری و کیفیت آمریکا (APQC (American Productivity and Quality Center) یک سازمان غیر انتفاعی و تحقیقاتی است که در سال 1997 به درخواست برخی از اتحادیه های صنفی و مقامات رسمی دولت آمریکا تأسیس گردید. هدف این سازمان ایجاد زبانی مشترک جهت توصیف فرآیندهای سازمانی و ایجاد پایگاهی برای الگوبرداری سازمانها از کارکردها و فرآیندهای بهینه و تجربه شده در یک قالب استاندارد بود.

ادامه مطلب ...

آقای دکتر احسان کمالی عضو هیئت علمی دانشگاه، علاوه بر تدریس در دانشگاه، مشاور در شرکت‌های خصوصی و دولتی و سابقه مدیریت مالی در شرکت‌های بزرگ تولیدی، در چند پروژه ERP داخلی و خارجی، در سطح مدیر پروژه یا مشاور درگیر بوده‌اند و در این مقاله نکات مهمی را پیرامون استقرار ERP در شرکت‌های ایرانی مطرح می‌نمایند.

ادامه مطلب ...

مصاحبه اردوان غفاری با دنیای اقتصاد

اردوان غفاری مدیرعامل شرکت بهکو در گفت وگو با دنیای اقتصاد:
مصاحبه اردوان غفاری با دنیای اقتصادادامه مطلب

وِیژه نامه ERP

استقرار ERP ، ایجاد یک تغییر بزرگ
وِیژه نامه ERP

دانلود

اطلاعات تماس

  • آدرس دفترمرکزی:اصفهان، خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه ششم

تلفن: ۳۷۷۸۱۴۱۵-۰۳۱ و ۳۷۷۸۴۸۴۹-۰۳۱

  • آدرس دفتر تهران:  بلوار نلسون ماندلا(جردن)، خیابان عاطفی شرقی، پلاک ۲۸، طبقه دوم، واحدهای ۴ و ۶

 تلفن: ۲۲۶۶۳۵۳۹-۰۲۱ و تلفکس: ۲۲۶۶۸۱۹۴-۰۲۱

  • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

خبرنامه بهکو

تمامی حقوق برای شرکت بهکو محفوظ است.