خدمات

شرکت بهکو با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و متخصص ،آماده خدمات رسانی به کسب و کار ها جهت پی ریزی راهکارهای اثربخش فناوری اطلاعات و بهره برداری هوشمندانه و کارآمد از راهکارها و دانش مدیریت و توسعه کسب و کار ها بوده که خدمات خود را در شاخه های زیر طبقه بندی نموده است:

خدمات شرکت بهکو,

  استقرار  ERP
5 6
با توجه به جایگاه، ابعاد و گستردگی استقرار پروژه های برنامه ریزی منابع سازمان (ERP)، بی شک اجرای چنین پروژه هایی در سازمان ها مستلزم به کارگیری متدولوژی استاندارد، جامع، کاربردی و آزموده شده ای جهت تضمین موفقیت و کاهش ریسک های آن می باشد. در همین راستا، شرکت بهکو با تکیه بر تجربیات به دست آمده در متدولوژی های معتبر بین المللی و بهره گیری از تجربیات خود در پروژه های متعدد داخلی اقدام به تدوین متدولوژی استقرار بومی سازی شده ای به عنوان نقشه راه اجرای کلیه فعالیت های پروژه راهکار برنامه ریزی منابع سازمان(ERP) خود نموده است.ادامه مطلب

 

 استقرار ERP
 دوره آموزشی کسب وکار


 پشتیبانی
5 6

همواره می کوشیم با در نظر گرفتن انتظارات مشتریان، رضایت آنها را جلب نموده و به طور مستمر و بی وقفه، خدمات پشتیبانی به موقع و مؤثر به آنها ارائه نماییم.
مهمترین ابزار ارائه خدمات پشتیبانی، برخورداری از امکانات ارتباطی مناسب است که در این زمینه برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی را از طریق تماس تلفنی، گفتگوی زنده،Email ، ارسال تیکت از طریق پورتال مشتریان بهکو، مرکز آموزش، برقراری ارتباط Remoteو خبرنامه برقرار کرده ایم. ادامه مطلب

 آموزش

5 6


برگزاری دوره های آموزشی کسب و کار

ارائه خدمات آموزشی به عنوان یکی از مهم ترین ماموریت های شرکت بهکو در نظر گرفته شده است. این خدمات در سه حوزه زیر به سازمان ها ارائه می گردد:

آموزش حین استقرار نرم افزار
برگزاری کارگاه های بازآموزی نرم افزار
برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز سازمان ها ادامه مطلب

 مشاوره کسب و کار

اطلاعات تماس

  • آدرس دفترمرکزی:اصفهان، بلوار بوستان ملت، نبش کوچه  باغ به، پلاک 136، طبقه سوم
  • آدرس دفتر تهران:خیابان سهروردی شمالی،خیابان خرمشهر، پلاک 38  طبقه چهارم واحد شمالی و جنوبی
  • 031-36282741-2
  • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

خبرنامه بهکو

تمامی حقوق برای شرکت بهکو محفوظ است.