خدمات پشتیبانی ERP بهکو

خدمات پشتیبانی بهکو

همواره می کوشیم با در نظر گرفتن انتظارات مشتریان، رضایت آنها را جلب نموده و به طور مستمر و بی وقفه، خدمات پشتیبانی به موقع و مؤثر به آنها ارائه نماییم.
مهمترین ابزار ارائه خدمات پشتیبانی، برخورداری از امکانات ارتباطی مناسب است که در این زمینه برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی را از طریق تماس تلفنی، گفتگوی زنده،Email ، ارسال تیکت از طریق پورتال مشتریان بهکو، مرکز آموزش، برقراری ارتباط Remoteو خبرنامه برقرار کرده ایم.

پشتیبانی,

 ارسال تیکت از طریق پرتال مشتریان بهکو
poshtibaniتیکت  نامه یا درخواستی است که در صورت بروز مشکل یا سوال در مورد نرم افزار مورد استفاده، با ارسال آن می توان در کمترین زمان با بخش مورد نظر ارتباط برقرار کرده و از همان طریق پاسخ گرفت. پس از ثبت کاربر(مشتری) و فعال سازی اکانت وی، تمامی اطلاعات تماس ها وعملکردهای کاربر بصورت یک رزومه در سیستم ثبت میگردد و برای هر کدام کد رهگیری خاصی را در نظر گرفته می شود. کاربر با ورود به سیستم و ثبت تیکت جدید عنوان سوال و یا مشکل خود را درج کرده و سطح اولویت آن را مشخص می نماید. سپس کارشناس پشتیبانی با بررسی موضوع، توضیحات لازم را به همراه فایل های پیوستی (در صورت نیاز) ثبت کرده و همان لحظه ایمیلی حاوی کد رهگیری تیکت ایجاد شده به کاربر ارسال میگردد. کاربرها میتوانند به پاسخ تیکت های خود امتیاز بدهند و یا سطح رضایت خود را از نحوه پاسخ دهی کارشناس مربوطه در سیستم ثبت کنند.

http://support.behko.com

tamas telefoniI   goftogoye zende   email
شرکت بهکو با بهره گیری از فناوری VOIP و سیستم جامع پشتیبانی، امکان مدیریت تماس ها و تسریع در پاسخگویی به کاربران را فراهم نموده است. مکالمات ضبط شده و می توان گزارش جامعی از تماسهای تلفنی مشتری گرفت.در برخی موارد جهت رفع مشکلات مشتری نیاز به برقراری ارتباط Remote Desktop میباشد که این کار با هماهنگی و نظارت مدیر مربوطه در شرکت مشتری و با امنیت کامل از طریق IP Valid و TeamViewer  انجام می گردد.
 
تمامی گفتگو ها در رزومه هر یک از کاربران ذخیره شده و برای هر یک از گفتگوها کد رهگیری خاصی اختصاص داده میشود.گفتگوی آنلاین مجهز به یک سیستم ریموت دیسکتاپ می باشد که کارشناس در صورت نیاز میتواند با ارسال پیغامی به کاربر و تایید از جانب وی به کامپیوتر وی به صورت ریموت وصل شده وخدمات لازم را به وی ارائه نماید


  سیستم جامع بهکو مجهز به Error Handling بوده که در صورت بروز خطا به طور خودکار و یا با تایید کاربر اطلاعات کامل خطا را به ایمیل پشتیبانی بهکو ارسال می کند و کارشناس مربوطه در واحد پشتیبانی بررسی و نسبت به رفع آن اقدام خواهد کرد.
(این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید)
(این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید)

 مرکز آموزش 
در این قسمت برای سوالات متداول مطرح شده از سوی کاربران ، پاسخها درج شده است. تفاوت این سیستم با دیگر سیستم ها در این است که بسیاری از کاربران وقت خود را برای مطالعه همه مطالب صرف نمی کنند بلکه به نوعی طراحی شده است که هنگام درج کاربر، سیستم از طریق جستجو در متن و عنوان تیکت، فایل های آموزشی و موارد مربوط به آنها را پیشنهاد میکند تا کاربر با مطالعه آن دیگر نیازی به درج تیکت نداشته باشد.  کاربران میتوانند برای مطالب ارائه شده در مرکز آموزش و رفع ایرادات نظرات و یا سوالات خود را مطرح و پاسخ آن را دریافت نمایند. علاوه بر مرکز آموزش، مشتریان می توانند از طریق خبرنامه، از کلیه اخبار و اطلاعیه های واحد پشتیبانی شرکت بهکو مطلع گردند.

اطلاعات تماس

  • آدرس دفترمرکزی:اصفهان، خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه ششم

تلفن: ۳۷۷۸۱۴۱۵-۰۳۱ و ۳۷۷۸۴۸۴۹-۰۳۱

  • آدرس دفتر تهران:  بلوار نلسون ماندلا(جردن)، خیابان عاطفی شرقی، پلاک ۲۸، طبقه دوم، واحدهای ۴ و ۶

 تلفن: ۲۲۶۶۳۵۳۹-۰۲۱ و تلفکس: ۲۲۶۶۸۱۹۴-۰۲۱

  • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

خبرنامه بهکو

تمامی حقوق برای شرکت بهکو محفوظ است.